notebookasaGünlük yaşantınız içerisinde sizlere büyük kolaylıklar sunan bir teknoloji olan Notebook, özellikle taşınabilir bir teknoloji olması nedeni ile gidilen her yere götürülmektedir. Bu taşımalar esnasında da çeşitli çarpma ve çizilme gibi dış etmenler nedeni ile aşınma, kırılma ve çizilme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilmektedir.

Bu noktada Notebook kasa onarım & değişimi hizmetlerimiz kapsamında, bütçenize uygun olarak öncelikli olarak en modern teknolojiler ile Notebook’unuzun hasar gören yapısı onarılmaktadır. Alanların uzman teknik personelimiz, bu şekilde Notebook kasanızın ilk günkü görünümüne kısa sürede kavuşmasını sağlayabilmektedir.

Bunun dışında Notebook kasa onarım & değişimi hizmetlerimiz kapsamında değişim zorunlu olan durumlarda Notebook kasanıza uygun sıfır ürünlerin bulunması ile kısa süre içerisinde kasanızı yenilemekteyiz. Kalyon Bilgisayar olarak sunduğumuz Notebook kasa değişimi ile ayrıca kasanızın kalitesini bir üst teknoloji ile değiştirerek yükseltebilirsiniz.